wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Zasady wysyłki i dostawy towaru
 
1. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. W okresie przedświątecznym od 1 do 24 grudnia przesyłki są nadawane codziennie.

2. Realizacja zamówienia nie jest jednoznaczna z terminem otrzymania przesyłki. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostarczenia przesyłki deklarowany przez doręczyciela (pocztę, paczkomaty lub kuriera). 

3. Przesyłki są wysyłane pocztą w formie listu poleconego priorytetowego, paczkomatem lub kurierem.

4. Koszta przesyłki nie są zależne od wagi i wielkości zamawianych produktów - opłata jest stała.

5. Koszt przesyłki zawiera również koszt opakowania.

6. Opłaty za dostawę produktów są podawane w procesie składania zamówienia.

7. Przesyłki wysyłane są na terenie Polski.

8. Koszt przesyłki do innych krajów podlega osobnym ustaleniom. Aby poznać szczegóły takiego zamówienia należy wysłać maila z zapytaniem na adres info@zakladze3miasto.pl

9. Zamówienia powyżej 250 zł wysyłane są na koszt sklepu ZAKŁAD że 3MIASTO najtańszą opcją przesyłki- tylko na terenie Polski.

10. Klient przy dostawie produktów zobowiązany jest sprawdzić ich stan, a ewentualne uszkodzenia mechaniczne produktów i/lub przesyłki powstałe podczas transportu powinny być zgłoszone pisemnie w obecności osoby dostarczającej produkt – sklep ZAKŁAD że 3MIASTO nie odpowiada za uszkodzenia powstałe podczas transportu.

11. Klient zostanie poinformowany o wysyłce mailowo.
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu