wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin

Regulamin

Niniejszy regulamin skierowany jest do wszystkich użytkowników sklepu ZAKŁAD że 3MIASTO i określa zasady korzystania z niego. Zapoznanie się z regulaminem i jego akceptacja jest warunkiem skorzystania ze sklepu.
 
ZAKUP

1. Sklep internetowy ZAKŁAD że 3MIASTO jest prowadzony przez firmę ZAKŁAD że 3MIASTO Aleksandra Skrobot z siedzibą w Gniewowie, adres: 84-206 Gniewowo, ul. Kręta 6, NIP 958-130-28-87, REGON: 222061805. Sklep umożliwia kupowanie  towarów przy pomocy sieci elektronicznej internet pod adresem www.zakladze3miasto.pl. Kontakt: info@zakladze3miasto.pl

2. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym równoznaczne jest z zawarciem umowy sprzedaży między użytkownikiem korzystającym ze sklepu- Klientem, a ZAKŁAD że 3MIASTO – sklepem.

3. Podmiot ZAKŁAD że 3MIASTO nie jest podatnikiem VAT.

4. Aby złożyć zamówienie Klient nie musi, ale może się zarejestrować.

5. Aby złożyć zamówienie Klient musi podać prawdziwe dane teleadresowe niezbędne do realizacji zamówienia: imię, nazwisko, dokładny adres, e-mail i nr telefonu.

6. W przypadku gdy zamawiającym jest firma, należy podać również jej nazwę.

7. Zamówienia można składać 24h na dobę.

8. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mail z informacją o przyjęciu zamówienia. Brak takiego e-maila oznacza, że zamówienie nie zostało zarejestrowane.

9. Zamówienia, w których dane Klienta będą nieprawdziwe, błędne lub niekompletne, nie będą realizowane.

10. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. W okresie przedświątecznym od 1 do 24 grudnia przesyłki są nadawane codziennie.

11. Realizacja zamówienia nie jest jednoznaczna z terminem otrzymania przesyłki. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostarczenia przesyłki deklarowany przez doręczyciela (pocztę, paczkomaty lub kuriera). 

12. Sprzedaż realizowana jest na terenie Polski.

13. W przypadku braku wpłaty przez zamawiającego do 7 dni od daty złożonego zamówienia, zamówienie uznaje się za anulowane.

14. Jeżeli Klient nie odbierze zamówionej przesyłki pomimo wizyty kuriera, zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji kolejnych zamówień od tej osoby.

DOSTAWA
 
1. Przesyłki są wysyłane pocztą w formie listu poleconego priorytetowego, paczkomatem lub kurierem.

2. Koszta przesyłki nie są zależne od wagi i wielkości zamawianych produktów - opłata jest stała.

3. Koszt przesyłki zawiera również koszt opakowania.

4. Opłaty za dostawę produktów są podawane w procesie składania zamówienia.

5. Przesyłki wysyłane są na terenie Polski.

6. Koszt przesyłki do innych krajów podlega osobnym ustaleniom. Aby poznać szczegóły takiego zamówienia należy wysłać maila z zapytaniem na adres info@zakladze3miasto.pl

7. Zamówienia powyżej 250 zł wysyłane są na koszt sklepu ZAKŁAD że 3MIASTO najtańszą opcją przesyłki- tylko na terenie Polski.

8. Klient przy dostawie produktów zobowiązany jest sprawdzić ich stan, a ewentualne uszkodzenia mechaniczne produktów i/lub przesyłki powstałe podczas transportu powinny być zgłoszone pisemnie w obecności osoby dostarczającej produkt – sklep ZAKŁAD że 3MIASTO nie odpowiada za uszkodzenia powstałe podczas transportu.

9. Klient zostanie poinformowany o wysyłce mailowo.
PŁATNOŚCI
 
1. Ceny produktów w sklepie podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie jej składniki.

2. Klient płaci za zamówione produkty za pomocą przelewu bankowego na wskazane w zamówieniu konto bankowe lub za pośrednictwem systemy paypall. 

3. Należy opłacić koszt zamówionego produktu wraz z kosztem przesyłki.

4. Zamówienia powyżej 250 zł wysyłane są na koszt sklepu ZAKŁAD że 3MIASTO najtańszą opcją przesyłki - tylko na terenie Polski.

5. Termin realizacji zamówienia liczony jest od dnia wpłynięcia pieniędzy na konto sklepu.

6. Dane no wpłaty: ZAKŁAD że 3MIASTO Aleksandra Skrobot, nr konta: 48 1050 1764 1000 0092 4277 6111 ING Bank Śląski S.A.
 
ZWROTY

1. Zamawiający ma prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru bez podania przyczyny (odstąpienie od umowy) - towar musi posiadać oryginalne opakowanie oraz nie nosić śladów użytkowania. Formularz odstąpienia od umowy wysyłamy mailowo na prośbę klienta.

2. Towar należy odesłać (na swój koszt) na adres: ZAKŁAD że 3MIASTO Aleksandra Skrobot, ul.Kręta 6, 84-206 Gniewowo.

3.  Kwota zakupu zostanie przelana na podany przez Klienta rachunek bankowy nie później niż do 5 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki przez ZAKŁAD że 3MIASTO.

4. W razie odstąpienia od umowy, oprócz ceny towaru, Sklep zwraca kwotę otrzymaną od Klienta na pokrycie kosztów dostarczenia produktu, ale w granicy najtańszego i podstawowego sposobu dostawy jaki oferuje.

5. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu towaru w przypadku zwrotu towaru uszkodzonego lub dostarczenia towaru niepełnowartościowego, noszącego ślady użytkowania.

6. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odesłanych za pobraniem. Koszt wysyłki towaru do Sklepu w przypadku odstąpienia od umowy pokrywa Klient.

7. W przypadku gdy Klient otrzymał produkty w ramach darmowej wysyłki ze względu na przekroczoną kwotę 250zł, a dokonuje zwrotu zakupionych produktów bez których podana kwota nie zostałaby osiągnięta, to koszt poniesiony przez ZAKŁAD że 3MIASTO za wysyłkę zostanie potrącony Klientowi z kwoty za zwrócone zakupy.
                               
REKLAMACJE
 
1. Produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe i posiadają 12-miesięczną gwarancję. 

2. W przypadku posiadania przez produkty wad o charakterze niezgodności towaru z umową, Klient ma prawo do reklamacji.

3. Przed wysłaniem towaru do reklamacji, prosimy o zgłoszenie problemu drogą mailową na adres info@zakladze3miasto.pl w celu wyjaśnienia powodu reklamacji.

4. Towar wadliwy lub uszkodzony fabrycznie Klient może wymienić na wolny od wad.

5. Towar reklamacyjny wraz z opisem reklamacji oraz dowodem zakupu, należy odesłać na adres: ZAKŁAD że 3MIASTO Aleksandra Skrobot, ul.Kręta 6, 84-206 Gniewowo, z dopiskiem „reklamacja”.

6. Towar należy odesłać na swój koszt – nie odbieramy paczek za pobraniem.

7. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, Sklep wyśle do Klienta towar pełnowartościowy (naprawiony lub nowy) w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

8. Jeśli model nie występuje już w ofercie sklepu, zwracamy kwotę odpowiadającą cenie zakupu oraz kosztom przesyłki na wskazane przez Klienta konto bankowe.

KARTA PODARUNKOWA ZAKŁAD że 3MIASTO

1. Karta jest własnością  wydawcy, którego dane znajdują się na Karcie. Posiadacz Karty jest jedynie jej dysponentem.

2. Karta uprawnia wyłącznie do zakupów towarów oferowanych w sklepach Wydawcy w Polsce.

3. Kartę można nabyć za pomocą każdego środka płatniczego akceptowanego przez Wydawcę, w zależności od miejsca jej zakupu. Płatność za Kartę nie może być dokonywana przy pomocy innej karty podarunkowej.

4. Użycie Karty jest jednorazowe, co oznacza, że jeśli zakupiony towar posiadał cenę niższą niż wartość Karty, pozostała kwota przepada. Jakakolwiek pozostająca kwota na Karcie nie podlega zwrotowi lub wymianie na gotówkę.  

5. Użycie Karty za pośrednictwem sklepu internetowego www.zakladze3miasto.pl następuje w podsumowaniu zamówienia. W miejscu kodu rabatowego należy wpisać kod Karty znajdujący się na jej odwrocie w prawym górnym rogu.

6. Karta może zostać użyta jedynie na zakup fizycznych towarów - nie można jej użyć na pokrycie kosztów przesyłki.

7. Użycie Karty przy zakupach osobistych (np. podczas targów) polega na przekazaniu Karty sprzedawcy. Należy poinformować sprzedawcę o chęci użycia Karty przed przystąpieniem do zakupów. Użyta Karta pozostaje w rękach sprzedawcy - nie jest zwracana. 

8. Produkty zakupione za pomocą Karty podlegają tym samym zasadom zwrotu i wymiany oraz zgłoszenia niezgodności towaru z umową, co pozostałe produkty oferowane w sklepie.

9. W przypadku zwrotu produktu zakupionego za pośrednictwem Karty, koszt produktu zwracany jest ponownie na nową Kartę. Nie ma możliwości otrzymania gotówki za zwrócony towar.

10. Karta stanowi środek płatniczy na okaziciela. Posiadacz Karty jest wyłącznie odpowiedzialny za jej poprawne użycie i bezpieczeństwo. Karta nie podlega wymianie na nową w przypadku jej kradzieży, utraty lub uszkodzenia. 

11. Karty pozyskane z jakiegokolwiek nielegalnego źródła lub w nielegalny sposób są nieważne i nie uprawniają do zakupu towarów, ani jakakolwiek kwota z tej Karty nie jest należna jej posiadaczowi.

12. Karta nie może być wykorzystywana w jakichkolwiek celach marketingowych lub promocyjnych dla towarów lub usług wprowadzonych do obrotu przez jakiekolwiek podmioty trzecie inne niż Wydawca, bez uprzedniej pisemnej zgody Wydawcy.

13. Karta nabyta inną drogą niż zakup (np. jako wygrana w konkursie organizowanym przez Wydawcę) podlega takim samym zasadom jak wyżej opisane.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Żadne z postanowień niniejszego Regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części Regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu Regulaminu.

2. O zmianach Regulaminu i ich zakresie zarejestrowani Klienci będą powiadomieni drogą elektroniczną (na wskazany przy rejestracji lub zamówieniu e-mail). 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu